Ahşap Dekoratif Objeler

Toplam 374 sonuç bulduk.

Küçük Palmiye Model MDF

€1.14

-

Büyük Palmiye Model MDF

€1.65

-

MDF Büyük Boy Baykuş 17x26,5cm

€2.03

-

C Harfi Ahşap

€0.64

-

Ç Harfi Ahşap

€0.64

-

D Harfi Ahşap

€0.64

-

E Harfi Ahşap

€0.64

-

F Harfi Ahşap

€0.64

-

G Harfi Ahşap

€0.64

-

H Harfi Ahşap

€0.64

-

I Harfi Ahşap

€0.64

-

J Harfi Ahşap

€0.64

-

L Harfi Ahşap

€0.64

-

N Harfi Ahşap

€0.64

-

O Harfi Ahşap

€0.64

-

P Harfi Ahşap

€0.64

-

R Harfi Ahşap

€0.64

-

S Harfi Ahşap

€0.64

-

Ş Harfi Ahşap

€0.64

-

T Harfi Ahşap

€0.64

-

U Harfi Ahşap

€0.64

-

V Harfi Ahşap

€0.64

-

Y Harfi Ahşap

€0.64

-

Z Harfi Ahşap

€0.64

-

Ayna Ahşap Çerçeve

€24.66

-

Ve İşareti (&) Ham Ahşap H043

€2.29

-

Sonsuzluk İşareti Ham Ahşap H044

€2.29

-

İçi Dolu Kalp Ham Ahşap H045

€2.29

-

İçi Boş Kalp Ham Ahşap H046

€2.29

-

Kıvrımlı Kalp Ham Ahşap H047

€2.52

-

Dümen Ham Ahşap H048

€4.19

-

Çapa 2'li Set Ham Ahşap H049

€4.55

-

Yengeç Ham Ahşap H051

€4.58

-

Balık Ham Ahşap H053

€2.29

-

Flamingo Ham Ahşap H054

€3.05

-

2'li Kuğu Ham Ahşap H055

€4.55

-

Kuş Ham Ahşap H058

€2.52

-

Baykuş Ham Ahşap H060

€3.05

-

İşlemeli Kelebek Ham Ahşap H061

€3.53

-

Kelebek Ham Ahşap H062

€3.31

-

Oturan Tavşan Ham Ahşap H063

€3.05

-

Tavşan Ham Ahşap H064

€3.05

-

Ahşap Dekoratif Obje Modelleri

Ahşap dekoratif objeler Modelleri estetik görünüm açısından önemi büyüktür. Evinize farklı bir hava katmak ve eşyalarınızı yenilemek amacıyla sitemizi tercih edebilirsiniz. Farklı bir görünüm katmak adına ahşap dekoratif objeler sitemizde mevcuttur. En güzel ahşap dekoratif objeler için bizleri tercih edebilirsiniz. Farklı boy ve modeller için sitemizi inceleyebilirsiniz. En güzel modellerde ahşap dekoratif objeler sizlere sunuluyor. Aynı zamanda tüm ürünlerimizin ebatları farklıdır. Beğendiğiniz ürünün açıklamasını okuyabilir ve cm olarak hesaplayabilirsiniz. Bu sayede kendi tasarımınızı oluşturmuş olursunuz.

Ahşap dekoratif objelere kendi zevkinize göre efekt verin sitemizin sunduğu ahşap modelleri kendi zevkinize göre efekt verebilir ve boyama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sitede bulunan ahşap dekoratif objeler farklı boylara ve farklı ebatlara sahiptir ve mdf malzemeden üretilmiştir. Yine sitemiz üzerinden boya alabilir ve kaliteli boyalar ile mobilya ayaklarını boyayabilirsiniz. Aynı zamanda birçok ürün ile farklı bir görünüm elde etmek adına efekt verebilirsiniz. Zemin fırça ya da sünger rulo ürünlerimiz ile boyama işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Böylece evinize, mobilyalarınıza güzel ve lüks bir görünüm yaratabileceksiniz. Ahşap dekoratif objeler ile eskimiş mobilyalarınıza hayat verebilirsiniz. Farklı boy ve modellerde olan ahşap dekoratif objelernı Cadence Premium Akrilik Boya ve Hibrit Multisurface Akrilik Boya ile boyayabilirsiniz. Ayrıca tüm Cadence ürünleri ile boyayıp efekt verebilirsiniz. Zemin fırça veya sünger rulolar ile boyayabilirsiniz.

Ahşap Boyama Ürünleri ile Özgün Tasarımlara Yer Açın!

Günümüzde aradığımız hemen her ürün için yüzlerce çeşit ve alternatif bulabilmek mümkün. Ancak mevcut çeşitliliğin yanı sıra boyamalık ahşap ürünler de pek çokları tarafından ilgi görmeyi başarıyor. Hobi ve el sanatları için gerekli araç gereçler ulaşılabilir olmanın yanı sıra insanlara kendi tarzlarını ve zevklerini yansıtma fırsatı da veriyor.

Artık evlerde ve ofislerde gerek mobilyalar gerekse de dekoratif ürünler, çeşitli çalışmaların sonucunda kişisel bir tasarım olarak ortaya çıkıyor. Bu durumda en büyük pay ise ahşap boyama ürünleri, seramik hamurları ve farklı niteliklerde boyalarındır diyebiliriz. Çünkü yüzey türlerine veya yapısına göre farklılık gösteren boyalar ya da çeşitli formlarda ve şekillerde ahşap boyama ürünleri ile her talebe uygun ürün bulmak mümkün.

Ahşap Dekoratif Objeler ve Ürün Önerileri

Boyamalık ahşap ürünlerde oldukça geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır. Mutfakta kullanılabilecek servis ürünlerinden tepsilere, salona değişik bir hava katacak sandalyelerden hayvan figürlerine kadar birçok ham ahşap malzeme, hobi ve el sanatlarıyla ilgilenenlerin odak noktası olmayı başarmıştır.

Ahşap Harfler : Ahşap harfler, çocuklar veya yetişkinler için odaları kişiselleştirmek amacıyla kullanılabilecek ve farklı renk ya da desenlerle oldukça keyifli bir hale getirilebilecek boyamalık ürünlerdir. Boyu 11,5 cm olmakla beraber eni harfe göre 9 ile 11 cm arasındadır.

Ahşap Hayvan Figürleri : Ahşap dekoratif objeler duvarları daha zengin ve özgün bir görünüme kavuşturmak noktasında rahatlıkla tercih edilebilecek ürünlerdir. Ahşap hayvan figürleri ise hem çocukların sevgilisi olmayı başaracak hem de evinize ve ofisinize otantik bir hava katacak tasarım parçalarıdır. Boyanabilir ham MDF malzemesinden imal edilmektedir.

Ahşap Demonte Tabure : Ahşap demonte tabure çeşitleri farklı boyutlarda üretilmiş olan ve hemen her ortama uyum sağlayacak portatif ürünlerdir. MDF malzemesinden üretilmiştir ve akrilik boyalar ile boyanabilir ve dekoratif bir görünüm kazanabilir.

Ayna Ahşap Çerçeve : Ayna ahşap çerçeve kapı arkalarında, oda duvarlarında veya sehpa üzerinde kullanılabilir. Ayna ve çerçeve olarak tercih edilebilmesinin yanı sıra hemen her boya türüne uyum sağlayabilir. Bu sayede arzu edilen şık tasarımlara sahip olmak mümkün olacaktır. MDF malzemesinden üretilen ve 104x55 cm ebatlarında bir üründür.

Uygun Fiyatlı Ahşap Boyamalık Ürünler Evimdehobi.com’da!

Ahşap boyamalık ürünler ve tasarımları için kullanacağınız kaliteli ve sağlıklı boya çeşitleri Evimdehobi.com’da. Evimde Hobi’de ahşap boyanabilir obje seçeneklerinden size en uygun olanı seçebilir ve evinizde kişisel zevkinizi yansıtan bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Avantajlı fiyatlar ve güvenli alışveriş deneyimi ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek ürünler için Evimdehobi.com’a gelin, kalite kapınıza gelsin!

Ahşap Boyanabilir Objeleri Hemen Online Satın Alın!

Ahşap boyamak hoşunuza gidiyorsa ve boyama işleminize daha farklı bir boyut kazandırmak isterseniz bu kategori grubu tam size uygun. En hoş ve kullanışlı boyanabilir ahşap objeler bu sayfada siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Büyük bir titizlikle hazırlanan ürünler arasında dekor amaçlı kullanılabilecek objeleri de bulabilirsiniz.

En sağlam ve en güzel ahşap boyanabilir ürünler tek bir kategori içerisinde sizlerle buluşmaktadır. Her biri özel olarak işlenmiş olduğundan dolayı bu eşsiz ürün skalası içerisinde istediğiniz ürünü seçebilir ve hemen satın alabilirsiniz. Her türden boyama ve desen işlemlerinde kullanıma elverişli olan boyanabilir ahşap ürünler ayrıca eskitme işlemlerinde de kullanılabilmektedir.

Acemi kişilerin de kullanabileceği boyanabilir ahşap modelleri de alternatifleriniz arasında yer almaktadır. Pürüzsüz bir forma sahip olmasıyla farklı boya türlerini kullanarak hızlıca ve kolaylıkla boyama işlemlerini yapmanız mümkün olacaktır. Takı kutularından ahşap tepsi modellerine, ahşap sunumluklardan duvar süslerine kadar en güzel ahşap ürünlere bu sayfadan göz atabilirsiniz. Aynı zamanda boyanabilir ahşap harf objeler ile de çok güzel dekorlar elde edebilirsiniz.

En Çok Aranan Modeller Arasından İstediğinizi Seçin!

Ahşap kare ve dikdörtgen kutuları temin ederek, istediğini renge boyayabilirsiniz. Boyadığınız ahşap objeleri de ihtiyacınıza uygun bir şekilde kullanabilirsiniz. İstenilen renklere boyanabilen ahşap objeler, sevdiklerine armağan olarak boyama çalışması yapmak isteyen kişilerin de tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır.

Her türlü boyama işlemine ve verniklemeye elverişli olan bu ürünler hobi çalışmalarınızı keyiflendirecektir. Fırça veya sünger yardımıyla ahşap boyama işleminizi gerçekleştirebilir, harika çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Evimdehobi.com sitesinde yer alan birbirinden farklı modellere göz atabilir, isteğinize en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile ekonomik bir alışveriş yapma imkanı sizlerin elinde!

 

Evimdehobi
Loading...